Logo Gminy Błędów

Kolejne działania przyczyniające się do usunięcia i utylizacji azbestu z terenu Gminy Błędów

Ocena 0/5

Z radością informujemy, iż w dniu 31 lipca 2025 roku z Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Zbigniewem Deptułą Zastępca Wójta Gminy Błędów Agnieszka Radecka oraz Skarbnik Gminy Błędów Agnieszka Bilska podpisały umowy na zadania dot. transportu, usuwania i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Błędów.

Pozyskane środki pozwolą na usunięcie się kolejnych partii szkodliwego materiału jakim jest azbest z terenu naszej Gminy. To ważny krok do ochrony środowiska w naszej okolicy.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności