Logo Gminy Błędów

Spotkanie dotyczące infrastruktury drogowej w Gminie Błędów

Ocena 0/5

W piątek 14 lutego 2025 r. w Urzędzie Gminy w Błędowie odbyło się spotkanie dotyczące planów rozwoju infrastruktury drogowej w gminie Błędów. Każda inwestycja drogowa to szansa na poprawę warunków komunikacyjnych, a także zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców. 

W spotkaniu z Wójtem Gminy Błędów Mirosławem Jakubczakiem udział wzięli: Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Grójecki Adam Balcerowicz, Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego Janusz Karbowiak, Przewodniczący Rady Gminy Błędów Dariusz Rybak oraz Radni Rady Powiatu Grójeckiego Andrzej Stępniak i Piotr Szybiński.

Spotkanie ze Starostą

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności