Logo Gminy Błędów

Kolejna EKOPRACOWNIA w Gminie Błędów

Ocena 0/5

                  W dniu 25 marca 2025 roku odbyło się uroczyste otwarcie Ekopracowni w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stanisława Fiedorowicza w Lipiu.

                Dyrekcja, Nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie PSP w Lipiu już od wielu lat prowadzą działania skupiające się na ochronie środowiska. Biorą udział w akcji sprzątania świata, przygotowują kwietnik, uczestniczą w lekcjach dotyczących ekologii. Ekopracownia to nagroda za ich trud oraz szansa do dalszej nauki i rozwoju.

                Ekopracownia mogła powstać dzięki środkom finansowym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz dzięki wkładowi własnemu, który zapewniła Gmina Błędów

                Symbolicznego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonali Prezes Zarządu WFOŚiGW w Warszawie Pan Zbigniew Deptuła, Wójt Gminy Błędów Pan Mirosław Jakubczak, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipiu Pani Janina Bachowicz oraz przedstawiciele nauczycieli i uczniów z PSP w Lipiu.

                Następnie uczniowie ze szkoły podstawowej w Lipiu pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowali obecnym gościom szereg ciekawych eksperymentów.

Galeria zdjęć

IMG_1402 IMG_1408 IMG_1416 IMG_1422 IMG_1428 IMG_1429 IMG_1432 IMG_1435 IMG_1437 IMG_1440 IMG_1442 IMG_1459 IMG_1463 IMG_1468 IMG_1471 IMG_1474 IMG_1476 IMG_1478 IMG_1484 IMG_1487 IMG_1491 IMG_1493 IMG_1495 IMG_1497 IMG_1503 IMG_1505 IMG_1514 IMG_1519 IMG_1523 IMG_1524
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności